Marex-Net s.r.o. slaboproudé dodávky a instalace, informační systémy
elektromontáže a dodávky svítidel

Služby

Nabízíme kompletní služby v oblasti realizace elektromontážních prací od zhotovení projektu, zpracování variantních technických řešení přes realizaci díla až po zabezpečení servisu.

Informační systémy a databázové aplikace

Vytváříme internetové informační systémy, prezentační internetové stránky, eshopy a zakáznové databázové aplikace na míru

Slaboproud

Provádíme montáže slaboproudých zařízení - elektronické zabezpečovací systémy, elektronické protipožární systémy, ozvučovací a docházkové systémy, strukturovaná kabeláž, anténní a kamerové systémy, rozvody jednotného času, vjezdové zařízení, vybudování konferenčních a prezentačních sálů aj.

Elektromontáže

Provádíme montáže silnoproudých zařízení - vysoké napětí, dodávky osvětlovacích těles včetně projektů slaboproudých zařízení - elektronické zabezpečovací systémy, elektronické protipožární systémy, ozvučovací a docházkové systémy, strukturovaná kabeláž, anténní a kamerové systémy, rozvody jednotného času, vjezdové zařízení, vybudování konferenčních a prezentačních sálů aj.

BMS - Building Management System
Realizujeme kompletní elektromontáže průmyslových staveb, administrativních budov, obchodních center, školských a zdravotnických zařízení, bankovních a bytových domů, veřejného osvětlení, apod.

Servis

Zajišťuje kvalitní servis všech zabezpečovacích systémů, elektro zařízení a instalací včetně revizí. K diagnostikování a opravám elektronických zabezpečovacích, požárních, kamerových a jiných řídicích systémů používáme nejmodernější měřící a zkušební techniku

Prodej svítidel

Součástí služeb naší firmy je i prodej svítidel, světelných zdrojů, jak pro velkoobchodní, tak i pro maloobchodní spotřebitele.
realizace: 3nicom